Hakkımızda - Flex Grup | Ataşehir - İstanbul

Biz Kimiz?

Flex Grup olarak, 2016 yılından beri uluslararası ham madde tedariki ve ticareti yapmaktayız. Özellikle endüstriyel üretim ve çelik için hammadde tedariki ana faaliyet konumuzdur. Bunu yanında değerli maden ve yaş meyve/sebze tedariki ve ticareti de faaliyet konularındandır. Geniş tedarikçi ağı sayesinde grafit elektrot, demir, çelik, demir dışı endüstriler için pig demir, ferro alaşımlar, asil alaşımlar, geri dönüşüm demir, metaller ve mineraller gibi endüstriyel demir çelik ve hammadde tedariki alanında 20’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

Sunduğu rekabetçi fiyatlar, müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ön plana alan, yaratıcı çözümler sunan iş planı sayesinde Flex Grup daima tercih edilen marka haline gelmiştir.
Endüstriyel hammadde tedariki ile edindiği uluslararası ticaret tecrübesi sayesinde yaş gıda ve değerli metal ticareti ile de hizmet yelpazesini genişletmiştir.
Şirket mottomuzdaki gibi kaliteye yatırım yaparak, esnek çözümlere inanıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek çözümler sunuyor, kaliteden ödün vermiyoruz.

NELER YAPARIZ?

Flex Grup'un verdiği hizmetler ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin
Bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz

İletişim Bilgilerimiz