Klima - Ümraniye Klima Servisi | Ümraniye - İstanbul

Ümraniye Klima Servisi Teknik Bilgiler

Klimalar, insanların yaşamına teknolojik gelişmelerden sonra girmiş bir cihazdır. Klima havayı soğutan, ısıtan ve temizleyen bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Klimalar; evler, arabalar, işyerleri ve insanların bulunduğu pek çok mekanda kullanılır. Klima sistemi ilk olarak bir kağıt fabrikasında nemli olan kağıt rulolarının bozulmaması için nem kontrol amacıyla kullanılmaya başlamıştır. Daha sonra geliştirilerek günümüzdeki klimaya ulaşılmıştır. Belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemi klimanın temel sistemidir. Bu sistem insanların bulunduğu ortamları yazın soğutur, kışın ısıtır. Ayrıca dondurma ve soğutma sistemlerinde de klima kullanılır. Klimanın teknik tüm işleri soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından yapılmaktadır. İşlerinde uzman bu kişiler klimanın teknik tüm detaylarıyla ilgilenmektedirler.

Ümraniye Klima Servisinin Hizmetleri

Klimayla ilgili montaj ve teknik bakım, işinde uzman olan soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ümraniye Klima Servisi bu konuda profesyonel ekibiyle işlerini en güzel şekilde yerine getirmekte ve müşteriye anında hizmet götürmektedir. Klimanın montajı ve bakımıyla ilgili her türlü başvuruyu anında değerlendirip müşterinin isteklerini yerine getirmektedirler.

Hizmet Verdiğimiz Markalar Başlıca ;

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

Servis Hizmetimizden Faydalanmak ve Servis Talebinde Bulunmak için +90 216 634 56 57‘yi Arayabilirsiniz.

 

Şimdi servis çağır

Klima Bakımı

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Şimdi servis çağır

Klima Montajı

Klima montajı önemli bir unsurdur. Klimalarınızın yanlış yapılan montaj işlemleri birçok problemleri ve rahatsızlıkları da peşinde getirmektedir. Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen cihazınızdan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz.

Şimdi servis çağır

Klima Teknik Servisi

Yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan STS Klima SERVİSİ her türlü klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır. Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Şimdi servis çağır
Bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz

İletişim Bilgilerimiz